Administrasjon

Administrasjon

Leif Gunnar Laache  

leifgunnar.laache@hkstrategies.com  +47 906 68 813 

Økonomi- og administrasjonssjef 

Leif Gunnar leder arbeidet med økonomi og IT. Han er tidligere controller i Stiftelsen Norsk Rikstoto og utdannet diplomøkonom ved Handelshøyskolen BI.

Stian Berntsen 

stian.berntsen@hkstrategies.com
+47 936 92 259  

Office manager 

Stian har ansvar for resepsjonen og er tidligere faglig leder og lærer i Adam & Eva frisør. 

Bitte Kvadsheim 

bitte.kvadsheim@hkstrategies.com 
+47 480 28 833

Executive Assistant 

Bitte jobber som Executive Assistant for Rune Wilhelmsen, Global Finance Director i H+K Strategies, samt for Melanie Faithfull Kent, CEO Belgia og SVP Continental Europe. Bitte har i tillegg erfaring fra ulike styreverv i frivillige organisasjoner.  

Gunn Markseth

gunn.markseth@hkstrategies.com
+47 93 45 99 68

Finance Manager 

Gunn har ansvar for økonomi og stabsfunksjon i Hill+Knowlton. Hun har bred erfaring innen økonomi, og har tidligere jobbet flere år i PwC, Braathens og Avishuset Dagbladet/Berner Gruppen.  

Ingvild Gulbrandsen-Dahl  

ingvild.gulbrandsen-dahl@hkstrategies.com 
+47 928 99 530

Business-controller  

Ingvild arbeider med økonomi i Hill+Knowlton. Hun har tidligere jobbet som business controller i reklamebyrået Ogilvy & Mather AS, og er utdannet bedriftsøkonom.

Rune Wilhelmsen 

rune.wilhelmsen@hkstrategies.com  +47 905 77 045 

CFO Europa, Midtøsten og Afrika (EMEA) 

Rune har bakgrunn fra ledende stillinger innen økonomi og administrasjon. Han er utdannet siviløkonom med spesialisering innen regnskap, skatt og økonomistyring. 

Siri Eide

Siri Eide 

siri.eide@hkstrategies.com            +47 416 56 641 

Finance assistant

Siri har jobbet som regnskapsmedarbeider og lønnsmedarbeider hos Foss
& Co Eiendomsmegling. Hun har også jobbet som lønnsmedarbeider for Oscarsborg Hotel &
Resort/Reenskaug Hotel.

Kaja Blaker

Kaja Blaker 

Kaja.Blaker@hkstrategies.com           +47 98421610 

Regional Controller

Kaja jobber med oppfølging av Hill+Knowltons byråer i regionene EMEA / APAC (Europe, Middle East & Africa / Asia & Pacific). Hun har tidligere erfaring fra ledende firmaer i både inn- og utland. Kaja har en Master of Science i Economics and Business Administration med spesialisering innen International Business.